Rodinný apartmán

Třípokojový apartmán skládající se z ložnice a obývacího pokoje a samostatné prostorné plně vybavené kuchyně s jídelnou. Disponuje vlastní toaletou a koupelnou se sprchovým koutem. Jeho kapacita je 2 osoby s možností rozšíření až na 5 osob + dětská postýlka.

Mezonet s terasou

Tento čtyřpokojový mezonetový apartmán má kromě veškerého vybavení standardního apartmánu navíc tři ložnice v patře se samostatným WC, přičemž z jedné je přímý vstup na privátní terasu. Celková kapacita je 5 osob s možností rozšíření až na 7 osob + dětská postýlka. Je proto ideálním řešením pro početnější rodiny nebo partu přátel.

Apartmán Superior

Třípokojový apartmán skládající se z dvou ložnic a obývacího pokoje, který je spojen s plně vybavenou kuchyňkou, disponuje vlastní toaletou a koupelnou se sprchovým koutem. Jeho kapacita je 4 osoby s možností rozšíření až na 6 osob + dětská postýlka

Apartmán Comfort

Dvoupokojový apartmán skládající se z ložnice a obývacího pokoje, který je spojen s plně vybavenou kuchyňkou, disponuje vlastní toaletou a koupelnou se sprchovým koutem. Jeho kapacita je 2 osoby s možností rozšíření až na 4 osoby + dětská postýlka.